Pomysł na udany prezent dla taty

Czy można kupić udany Prezent na dzień taty dostępny online? Oczywiście, że tak. Żadna osoba nie powinna mieć z tym problemu. W szczególności, jeżeli doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co jej tata lubi. A jeżeli ma ostateczny problem z podjęciem decyzji, to z powodzeniem może postawić na książki. Są to propozycje, które doskonale sprawdzają się przy najróżniejszych okazjach. A książek, w najróżniejszych sklepach, teraz przecież nie brakuje.

Psy Prewencji

Książka, która właściwie, to nie powinna się ukazać. Wielu osobom bowiem zależało na tym, aby tak naprawdę prawda nie miała szans wyjścia na jaw. Jest ona bowiem niewygodna dla obecnie siedzących przy władzy, jeżeli chodzi o policję. Dlaczego? Bowiem 80% treści to czysta prawda. Odpowiedzialny jest Norbert Grzegorz Kościesza, który pokazuje, jak działa “firma”, czy jak to mówią inni, po prostu policja. Książka na tyle okazała się skandalem, że na pewnych posterunkach, jej czytanie, zostało oficjalnie zakazane. Wszystko przez to, że autor pokazał jak wygląda prawdziwa, policyjna rzeczywistość. Jest ona bardzo brutalna. Przekonują się o tym szybko pełni chęci, młodzi aspiranci, którzy ledwo po szkole chcą zabrać się za służbę. Z czym się stykają? Czego tak naprawdę boi się polska policja? O tym oraz o wielu innych rzeczach, traktuje ta właśnie książka.

Tatuażysta z Auschwitz

Heather Morris miała “przyjemność” usłyszeć tą historię z ust człowieka, który faktycznie jest głównym bohaterem. Tak, Lale Sokołow istniał naprawdę i był tatuażystą w obozie, który został stworzony przez Niemców. Gdzie ludzie umierali za nic. Lale tatuował nowo przybyłych ludzi. Dużo widział i wiele wyświadczył. Sam był nieco lepiej traktowany, ponieważ był tatuażystą, o czym właściwie zdecydował przypadek. W rozmowie z Heather, Lale przyznał się, jak wyglądał jego dzień oraz jak…zakochał się w jednej więźniarce, która przybyła do obozu. Niezwykle poruszająca książka, wobec której nie można przejść obojętnie. Książka o której tak łatwo się nie zapomina.