Poznaj bestsellerowe książki, które sprawdzą się na prezent dla taty!

Z pewnością książka będzie dobrym wyborem na prezent dla rodzica. Wyzwaniem pozostaje tylko wybór odpowiedniej  lektury. W końcu powinna zapewnić ona swojego rodzaju relaks. Jaka zatem książka będzie odpowiednia na Prezent na dzień taty z księgarni internetowej? O tuż warto postawić na powieść trzymającą w napięciu lub światową sensację. Dobrym wyborem może być również książka z kategorii poradników o charakterze motywującym i wspierającym rozwój osobisty. W tym przypadku do światowych bestsellerów należy Bogaty ojciec, biedny ojciec, autorstwa Sharon Lechter Robert T. Kiyosaki. Co, jeszcze polecamy na prezent dla taty?

Książkowe bestsellery dla taty! 

Dużą popularnością w ostatnich miesiącach cieszy się biografia pod tytułem Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina, autorstwa Krystyny Kurczab-Redlich. Zainteresowanie nią wywołała niewątpliwie sytuacja na świecie i zaostrzający się konflikt wywołany przez prezydenta Rosji. To zdecydowanie najbardziej sensacyjna biografia roku, która odkrywa przed czytelnikiem wiele nieoczywistych i nieznanych faktów z życia człowieka, którego aktualnie obserwuje cały świat. Lektura została wzbogacona licznymi zdjęciami, co dodaje jej atrakcyjności i dynamiki. Czyta się ją z dużym zainteresowaniem, z pewnością wiele wyjaśnia w kwestii aktualnej sytuacji na wschodzie Europy. 

Jeśli chodzi o książkę na prezent na dzień taty, to nie może zabraknąć wśród propozycji wciągającego kryminału. Do takich z pewnością należy powieść Mentalista, napisana przez duet Camille Läckberg i Henrika Fexeus. Książka wprowadza czytelnika w  niesamowity klimat szwedzkiego miasteczka zmagającego się z grasującym mordercą. Wciąga już od pierwszych stron i trzyma w napięciu, aż do ostatniej. To niebanalna, pełna tajemnic i zaskoczeń historia, której zakończenie może przejść wszelkie oczekiwania. Nie sposób się przy niej nudzić i z pewnością zapada w pamięci. To obowiązkowa propozycja dla wielbicieli sensacji i historii pełnych napięcia, tajemnic i mroku.